جنگلی

0 ملک
مرتب سازی بر اساس:

هیچ آگهی یافت نشد.

ویلا جنگلی
نظرتان در مورد خرید یک ویلای جنگلی چیست؟ یک ویلا در دل طبیعت و جنگل های سرسبز که تنها صدایی که گوشتان را می نوازد، صدای پرندگان و احیانا، سگ نگهبان ویلا است. اگر از زندگی شهرنشینی خسته شده اید ، ویلای جنگلی را به شما شدیدا پیشنهاد می دهیم.

حالا چرا ویلای جنگلی را به شما پیشنهاد می دهیم؟ ویلاهای جنگلی در خوش آب و هواترین مناطق جنگلی ساخته می شوند و با توجه به اینکه ممکن است درصد آلودگی هوای شهرها مقداری بالاباشد، می توانید در فضای پاک ویلای جنگلی نفس بکشید. اکثر ویلاهای جنگلی دارای پنجره های بزرگی هستند و وقتی پنجره را باز می کنید، انگار شما هم جزئی از طبیعت هستید و بخاطر منظره سرسبزی که هر لحظه شاهد آن هستید، غرق در آرامش و شادی می شوید.
از طرفی، با توجه به متریالی که در ساخت ویلاهای جنگلی استفاده می شود، می توانند از طراحی سنتی تا مدرنی برخوردار باشند.. جدا از خصوصیات نام برده شده، ویلای جنگلی از مزایای مختلفی برخوردار هستند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

خرید ویلای جنگلی مزایای مختلفی را به دنبال دارد؛ مثلا:

امکان سکونت دائم:

ویلای جنگلی می تواند مکان ایده آلی برای سکونت باشد، چون هم دارای آب و هوای مطبوعی است (مخصوصا در تابستان ها) و همچنین، در ناحیه ساکت و آرامی واقع شده است که همه این ها در کنار هم باعث شده است که ویلای جنگلی بسیار پرطرفدار باشد.
امکان سرمایه گذاری:

خرید ویلای جنگلی، سرمایه گذاری باارزشی به شمار می آید که می توانید همیشه روی آن حساب باز کنید. قیمت ویلاها هم مانند سایر املاک و مستغلات، ممکن است هر ساله افزایش قابل توجهی یابد.

کسب درآمد از طریق اجاره دادن ویلای جنگلی:

اگر قصد سکونت دائم در ویلای جنگلی را ندارید، می توانید آن را اجاره بدهید و از این طریق، درآمد خوبی داشته باشید. اگر یک سری امکانات را هم در ویلای جنگلی خود فراهم کنید، می توانید آن را به قیمت بالاتری اجاره دهید.
ارائه سند معتبر: خریداران ویلاهای جنگلی می توانند به راحتی به خرید و فروش ویلا بپردازند، زیرا اکثرا دارای سند معتبری هستند.
امکان تغییر نمای بیرونی، محوطه سازی و نوسازی: اعمال سلیقه شخصی در ویلاهای جنگلی به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید نمای بیرونی و داخلی ویلای جنگلی را تغییر دهید. حتی امکان نوسازی ویلای جنگلی هم وجود دارد.

البته در کنار مزایای ویلاهای جنگلی، شاهد یک سری معایب هم هستیم؛ مثل:

– دور بودن از مراکز شهری
– دور بودن از رستوران ها و مکان های تفریحی
– دور بودن از مراکز درمانی
در واقع، با اینکه ویلاهای جنگلی از مراکز مهم فاصله دارند، ولی با داشتن ماشین می توانید به راحتی به این مراکز دسترسی داشته باشید.
امکانات هر ویلای جنگلی با سایر ویلاهای جنگلی متفاوت است. معمولا، امکانات ویلای جنگلی شامل موارد زیر می شود:
– بالکن
– حیاط
– تراس
– باغ
– استخر شخصی
– پارکینگ
– زمین بازی برای کودکان
ویلاهای جنگلی می توانند از امکانات مختلفی برای فراهم کردن ایمنی برخوردار باشند؛ مثل:
– استفاده از دوربین مدار بسته
– سیستم های هوشمند
– در و قفل های ضد سرقت
آیا تا به حال به استان گیلان سفر کرده اید؟ استانی با مناظر بی نظیر و یادآور عطر مزارع چای و درختان سرسبز! استانی که کلی آپشن برای خرید ویلای جنگلی را در خود جای داده است.

با خرید ویلای جنگلی در استان گیلان می توانید همیشه از این مناظر طبیعی بهره ببرید و برای گذراندن تعطیلات هم دیگر نگران پیدا کردن ویلای مناسب و پرداخت اجاره ویلا نباشید.
قیمت ویلای جنگلی به عوامل زیادی بستگی دارد؛ مثلا:
– موقعیت جغرافیایی
– متراژ و مساحت
– میزان امکانات ارائه شده
شما می توانید بودجه ای که می خواهید به خرید ویلای جنگلی اختصاص دهید را به طور دقیق مشخص کنید و به دنبال ویلای جنگلی ای بگردید که مطابق با بودجه شما باشد.

ذکر این نکته ضروری است که تیم سبز ویلا ، خانه هایی که در نزدیکی مناطق جنگلی ساخته میشوند را جز ویلای جنگلی دسته بندی میکند.

حالا نظر شما در مورد ویلای جنگلی چیست؟ شما هم جزو طرفداران ویلای جنگلی هستید؟ ویلای جنگلی می تواند رویاهای شما را به حقیقت تبدیل کند و پس از مدت زمان کوتاهی که در ویلای جنگلی زندگی می کنید، دیگر تمایلی به زندگی در شهر ندارید.
شما میتوانید در وبسایت “سبز ویلا” ویلای جنگلی متناسب با سلیقه، شرایط و بودجه مخصوص به خوتان را در آگهی بالای این صفحه پیدا کنید و از زندگی درویلایتان لذت ببرید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه