کوهستانی

0 ملک
مرتب سازی بر اساس:

هیچ آگهی یافت نشد.

ویلا کوهستانی

آیا تا به حال تجربه زندگی در یک ویلای کوهستانی را داشته اید؟ زندگی در یک ویلای کوهستانی، تجربه ای جادویی است؛ شما می توانید از پنجر به بیرون نگاه کنید و تا چشم کار می کند، فضای باز پوشیده از درخت، چمن و مراتع سرسبز را ببینید که تا بی نهایت ادامه دارد.

حالا، زندگی در ویلای کوهستانی چه مزایایی را به دنبال دارد؟ اگر می خواهید از بین ویلاهای مختلف یک ویلای کوهستانی را انتخاب کنید و در آن سکونت یابید، باید به مزایایی که این دسته از ویلاها ارائه می دهند، توجه داشته باشید. مزایایی مثل:
ویلای کوهستانی مثل یک بهشت طبیعی است. بی شک، زندگی در ویلای کوهستانی، مانند زیستن در بهشت است. کوهستان، زیستگاه طبیعی بسیاری از حیوانات و گیاهان است، جمعیت انسانها در آن کمتر است و البته، تعداد ویلاها و خانه های کمتری هم در کوهستان وجود دارد. وقتی که از زندگی شهری فاصله بگیرید و ویلای کوهستانی را انتخاب کنید، شاهد قشنگ ترین آسمان شب خواهید بود. اگر عاشق طبیعت هستید، می توانید به دامان آن بروید و با طبیعت یگانه شوید.
خرید ویلا کوهستانی، هزینه کمتری را نسبت به ساخت ویلا به دنبال دارد. ساخت و ساز در کوهپایه و نزدیک کوهستان، آسان نیست. ساخت یک خانه جدید در مناطق کوهستانی یا افزودن بخش جدید به ویلا، کار واقعا سخت و هزینه برداری است. بنابراین، اگر علاقمند به زندگی در کوهستان هستید و نمی خواهید هزینه زیادی بابت ساخت و ساز پرداخت کنید، بهتر است به فکر خرید ویلای کوهستانی از پیش ساخته باشید.
حریم شخصی زیادی را در اختیار دارید. معمولاتعداد ویلاهایی محدودی در کوهستان ساخته می شوند و به خاطر همین، حریم شخصی شما به میزان زیادی فراهم می شود. دور تا دور ویلای کوهستانی، فضای باز وجود دارد و از این رو، شما احساس می کنید که به طور آزادانه در این ویلا زندگی می کنید.
قیمت ویلای کوهستانی به عوامل زیادی از جمله موقعیت قرارگیری، متراژ، امکانات و غیره بستگی دارد.
لازم به ذکر است که تیم سبز ویلا ، خانه هایی که در نزدیکی کوه ، کوهپایه و یا خانه هایی که در ارتفاعات بالاتر قرار گرفته اند را جز ویلای کوهستانی دسته بندی میکند.
حالا نظر شما در مورد ویلای کوهستانی چیست؟ شما هم جزو طرفداران ویلای کوهستانی هستید؟

مقایسه آگهی ها

مقایسه