ییلاقی

0 ملک
مرتب سازی بر اساس:

هیچ آگهی یافت نشد.

ویلا ییلاقی

به فکر خرید ویلای ییلاقی هستید؟ می دانید منظور از ویلای ییلاقی چیست؟ “ویلای ییلاقی” به ویلایی گفته می شود که عمدتا در فصول گرم از سال مورد استفاده قرار می گیرد. ویلای ییلاقی در مناطق شمالی و در خوش آب و هوا ترین نقاط ساخته می شود تا با فراهم کردن مکانی خنک، حس آرامش را برای شما فراهم کند. علاوه بر تمامی این خصوصیات منحصر به فرد، می توانید از مناظر سرسبز هم لذت ببرید.

خرید یک ویلای ییلاقی می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد، زیرا این دسته از ویلاها مقرون به صرفه هستند و نسبت به ویلاهای دیگر، از قیمت ارزان تری برخوردار هستند. از طرفی، با گذشت زمان، شاهد افزایش ارزش این ویلاها هستید و می توانید سرمایه اولیه خود را چند برابر کنید. از طرفی، می توانید ویلای ییلاقی را به خانواده ای دیگر اجاره بدهید و از آن، به عنوان منبع دوم برای کسب درآمد استفاده کنید.

ویلاهای ییلاقی دارای طراحی های متنوعی هستند و البته، می توان تغییراتی را هم در آنها ایجاد کرد. طراحی های مدرن ویلاهای ییلاقی، قابلیت انطباق با اکثر سلیقه ها را دارد و گاهی اوقات هم استفاده از المان چوب در این ویلاها، دیده میشود که هارمونی خاصی با طبیعتی دارد که در دل آن قرار گرفته است. تا سال های زیادی می توانید از خانه ییلاقی و چوبی خود لذت ببرید و البته از مزایای منحصر به فرد چوب هم بهره ببرید.
یک ویلای ییلاقی، مکان خوبی برای انجام سرگرمی های مخصوص شماست؛ بدون اینکه بقیه خانواده از این بابت آزده خاطر شوند. از طرفی، ویلای ییلاقی مکان بسیار خوبی برای انجام یوگا، مدیتیشن و سایر تمرینات ورزشی است.
در طول فصل تابستان می توانید در ویلای خنک خود پذیرای مهمانان باشید. مهمانی دادن و مهمانی رفتن در فصل گرم، بسیار سخت است، بنابراین وقتی یک ویلای ییلاقی داشته باشید، می توانید به بهترین شکل ممکن از مهمانان خود پذیرایی کنید و برای گذراندن تعطیلات آنها را به خانه ییلاقی آرامش بخش خود دعوت کنید.

وقتی که نیاز به آرامش دارید، خانه ییلاقی واقعا گزینه مناسبی به شمار می آیند. شما می توانید فضایی از ویلاهای ییلاقی را به مطالعه اختصاص بدهید یا حتی اگر کارهای عقب افتاده دارید، در محیطی آرامش بخش باقی مانده کارهای خود را انجام دهید. اگر اهل نوشتن هستید، قطعا نشستن در چنین فضایی باعث می شود تا زیباترین و خلاقانه ترین جملات را بنویسید.

بهترین ییلاقات شمال شامل ماسال، اولسبلنگاه، دشت النزه، دیلمان، بلوردکان، اشکورات، خورگام، سلانسر، خصیل، دشت سوباتان ماسوله، داماش، هلو دشت و غیره می شود که هر کدام از این مناطق، دارای بهترین ویلاهای ییلاقی هستند.
ماسال در کنار کوه های تالش قرار دارد و ارتفاع آن حداکثر به 2000 متر می رسد. وجود دره ها، فضای مه آلود و عطر نان کوهی، تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد. اکثر ویلاهای ییلاقی ماسال، چوبی هستند.

اولسبلنگاه در کوه تالش قرار دارد و با وجود مراتع وحشی و سرسبز، فضای خنکی دارد. دشت النزه هم درست وسط کوه های مرتفع قرار دارد و با وجود رودخانه هایی که در این منطقه ییلاقی وجود دارد، یکی از بی نظیرترین مناطق ییلاقی شمال به شمار می آید. دیلمان و بلوردکان هم تداعی گر چشم اندازهای جذاب رودخانه های پر آب و طبیعتی بکر هستند که زیبایی ویلاهای ییلاقی را دو چندان نموده اند. این مناطق ییلاقی، تنها تعداد انگشت شماری از ییلاقات شمال کشور هستند و آپشن های هر کدام به قدری زیاد است که بی شک انتخاب از میان آنها سخت است.
نکته مهمی که باید توجه داشته باشید، این است که فقط در ماه های گرم تابستان، از ویلای ییلاقی استفاده نمی کنید، بلکه می توانید در تمام فصول سال در این ویلا سکونت داشته باشید.

قیمت ویلای ییلاقی :

قیمت ویلا ییلاقی هم درست مانند سایر ویلاها، تابع عوامل فیزیکی و جغرافیایی است و با توجه به شرایط، بسیار متغیر است. شما میتوانید در بالای این صفحه آگهی های مربوط به ویلای ییلاقی را مشاهده بفرمایید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه