پرطرفدارترین شهر ها برای خرید ویلای ساحلی در گیلان

پرطرفدارترین شهرها برای خرید ویلا ساحلی در گیلان

قصد خرید ویلای ساحلی در کدام یک از استان های شمالی را دارید؟ آیا تا به حال به استان گیلان فکر کرده اید؟ بی شک، گیلان در ذهن همه ما به شکل یک استان سر سبز با آب و هوایی جنگلی حک شده است که زندگی در آن به زیباترین شکل ممکن جاریست. گیلان دارای 17 شهرستان است. بعضی از شهرها در استان گیلان، بسیار پرطرفدارتر از بقیه شهرها در حوزه خرید ویلای ساحلی هستند. با تیم “سبز ویلا” همراه باشید تا با تعدادی از پرطرفدارترین شهرهای گیلان آشنا شوید و در بهترین شهر، ویلای ساحلی خود را خریداری کنید.

در کدام شهرهای گیلان ویلای ساحلی بخریم؟

تمام شهرهای گیلان از جاذبه های طبیعی برخوردار هستند و انتخاب از بین آنها می تواند بسیار سخت باشد. در ادامه، به تعدادی از پرطرفدارترین شهر ها برای خرید ویلای ساحلی در گیلان اشاره می کنیم:

  1. بندر انزلی

“بندر انزلی” در صدر پرطرفدارترین شهر ها برای خرید ویلای ساحلی در گیلان قرار دارد. بندر انزلی شهرک های معروفی دارد که همواره در راس توجه خریداران قرار دارد. از جمله مزایای خرید ویلای ساحلی در شهرک ها می توان به امنیت بسیار بالا و متراژ بالای ویلاها اشاره کرد. معمولا این شهرک ها در نزدیکی بازارهای آزاد بندر انزلی قرار دارد. حتما قبل خرید ویلا ی ساحلی در این شهرک ها اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

پرطرفدارترین شهر ها برای خرید ویلای ساحلی در گیلان
شهر انزلی
  1. رشت (منطقه زیبا کنار)

از جمله خصوصیات خرید ویلای ساحلی در زیبا کنار می توان به سکوت و آرامش این منطقه، ویو دریای خزر و امنیت بالا اشاره کرد. زیباکنار هم دارای شهرک های مختلفی است.

  1. لنگرود

لنگرود بین لاهیجان و رودسر قرار دارد. معمولا، ویلاهای ساحلی لنگرود دارای متراژ بالا و حیاط دار هستند. آب و هوای لنگرود هم معتدل و مرطوب است. از آنجایی که لنگرود بین دریا و جنگل قرار دارد، از نظر مناظر طبیعی هم بسیار عالی است.

زندگی در ویلاهای ساحلی گیلان چه مزایایی را به دنبال دارد؟

– ارتقای وضعیت سلامت: یکی از مزایای زندگی در ویلای ساحلی این است که شما فقط محدود به فضای داخلی ویلا نیستید و می توانید از فضای پیرامون آن هم استفاده کنید که مزایای فراوانی برای سلامت شما دارد. فضای طبیعی ویلاهای ساحلی گیلان امکان ورزش کردن را برای شما فراهم می کند؛ ورزش و فعالیت های بدنی هم شامل شنا در دریا، استخر یا حتی دویدن در کنار ساحل می شود. در کنار این فعالیت ها حال خوبی را تجربه می کنید و کیفیت خواب شبانه شما هم افزایش می یاید.

– آرامش: تحقیقات نشان می دهد که صدای امواج، الگوهای مغز را تغییر داده و باعث بهبود روحیه شما می شود. صدای امواج دریا مساویست با آرامشی ناب.

– بهره مندی از خواص آفتاب: شما می توانید در کنار ساحل دریا دراز بکشید و از خواص بی نظیر نور آفتاب بهره مند شوید. نور طبیعی آفتاب منجر به کاهش استرس و احساس آرامش می شود.

– نماهایی بی نظیر: هر ویلای ساحلی دارای ویوی خاصی است که آن را از بقیه ویلاها متمایز می سازد. مهندسین معمار هنگام طراحی ویلاهای ساحلی تمام تلاش خود را می کنند تا امواج آبی دریا از ویلا قابل رویت باشد؛ به خاطر همین است که پنجره های رو به ساحل که اکثرا سایز بزرگی هم دارند، بخش جدایی ناپذیری از ویلاهای ساحلی هستند.

بازشو های وسیع ویلای ساحلی

ویلاهای ساحلی پرطرفدارترین شهرهای استان گیلان از چه امکاناتی برخوردار هستند؟

– گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری هستند

– از معماری مدرنی برخوردار هستند

– در جایی دنج و خلوت قرار گرفته اند

– امکان دسترسی راحت به جاذبه های طبیعی که در اطراف ویلاها قرار گرفته اند

– در مقایسه با سایر ویلاها، متراژ بالاتری دارند

– بعضی از ویلاها از امکانات داخلی مثل مبل، پرده و غیره برخوردار هستند

– اکثر ویلاها چند خوابه هستند

– انواع مختلفی از درخت های میوه در فضای سبز ایبن ویلاها وجود دارد

– بعضی از ویلاها دارای استخر، جکوزی و سونا هستند.

از سایر امکانات ویلاهای ساحلی در پرطرفدارترین شهرهای استان گیلان می توان به پکیج و سیستم گرمایش و سرمایش، کف سرامیک، سقف کناف، پنجره های دو جداره، نورگیری بی نظیر، سیستم ضد سرقت، درب حیاط ریموت، سرویس فرنگی، وان و غیره اشاره کرد.

هنگام خرید ویلای ساحلی در استان گیلان به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید ویلای جنگلی یا ساحلی در استان گیلان بیشتر جنبه تفریحی دارد؛ به عبارت دیگر، ویلاهای ساحلی گیلان بهترین گزینه برای گذراندن اوقات فراغت هستند. در وهله اول، هنگام انتخاب و خرید ویلا ساحلی در استان گیلان باید به متراژ آن توجه داشته باشید که نیازهای شما و خانواده شما را به خوبی برآورده کند. مشخصات ویلای ساحلی را مد نظر قرار دهید و ببینید که آیا با توقعات و خواسته های شما هماهنگ است یا خیر.

به  مسئله بارندگی در استان گیلان هم توجه داشته باشید. اگر ویلای ساحلی با توجه به اصول صحیح ساخت و ساز طراحی نشده باشد، در فصول سرد که ریزش باران شدیدتر است، با مشکلات متعددی مواجه می شوید. اگر ویلای ساحلی نیاز به تعمیرات دارد، حتما این مسئله را با فروشنده درمیان بگذارید تا اقداماتی در این خصوص انجام شود.

در مرحله خرید هم به سند ویلای ساحلی توجه کنید. سند ویلا باید قانونی و رسمی باشد و در آن، تمام خصوصیات ویلا ذکر شده باشد.

ویلای ساحلی در گیلان

نتیجه

احتمالا متوجه شدید که چرا استان گیلان برای خرید ویلای ساحلی انتخاب میشود؟ برای خرید ویلا در استان گیلان حتما شهرهای پرطرفدار را در نظر داشته باشید که از امکانات بی نظیر و ویوی زیبایی برخوردار هستند. پرطرفدارترین شهرهای ساحلی گیلان هم شامل بندر انزلی، کیاشهر ، منطقه زیبا کنار و لنگرود… می شود. نظر شما در مورد پرطرفدارترین شهرهای ساحلی در گیلان چیست؟ شما کدام شهر را برای خرید ویلای ساحلی انتخاب می کنید؟

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه